Career

5 kroków do szybkiego wdrożenia systemu ERP

NOWINA   |   LIPIEC 12, 2018   |   2 MIN – ZOBACZ

Scenariusz implementacji RamBase FastTrack to osobna ścieżka zarezerwowana dla klientów, dla których krytyczne jest błyskawiczne wdrożenie systemu ERP. 

Jest to dobre rozwiązanie gdy jesteś małym lub średnim przedsiębiorstwem oczekującym szybkiego wzrostu. Sprawdź 5 kluczowych czynników dotyczących tego jak należy zacząć  współpracę z RamBase ERP w rekordowo szybkim tempie:

1. Dwa miesiące od podpisania umowy do rozpoczęcia używania ERP (‘Go Live’)

Cały proces wdrożenia od podpisania kontraktu do rozpoczęcia używania RamBase ERP może zająć dwa miesiące. Data Go Live jest ustalana w momencie rozpoczęcia projektu, zapewniając Tobie komfort oraz jasno sprecyzowany cel.

2. Jasne i zrozumiałe kroki milowe

Każde spotkanie posiada ustalony program, którego się ściśle trzymamy. Wszystkie kroki milowe są ustalane wspólnie z naszymi ekspertami oraz doświadczonymi analitykami biznesowymi.

3. Początkowe doświadczenia, testowanie i korzystanie z własnych danych

Podstawowe dane (dane klientów, dane dostawców, przedmioty itp.) są wprowadzone do systemu na wczesnym etapie i są używane jako podstawa do szkolenia użytkowników w oddzielnej bazie testowej.

4. Pierwsze uruchomienie

Nie będziemy wgrywać danych historycznych z poprzedniego systemu. To daje Tobie świeże spojrzenie i możliwość optymalizacji procesów. Spójrz na to jak na porządne sprzątanie domu – rzeczy, które już Ci nie służą, muszą zostać wyrzucone. Będziemy Cię wspierać w twojej firmie podczas całego etapu wdrożenia oraz poprzez następny miesiąc, zapewniając bezpieczeństwo, które jest absolutnie najważeniejsze dla Ciebie.

5. Optymalizacja i modyfikacje po etapie Go Live.

Spostrzegawczy użytkownik naturalnie zauważy, że podczas szybkiego wdrożenia nie ma miejsca na bardzo precyzyjne ulepszenia i modyfikacje. Zanim zdecydujesz się na RamBase, sprawdzimy, czy szybkie wdrożenie jest dla Ciebie stosowne, co oznacza, że będziesz mógł dostosować się do systemu w obecnej postaci. Zadbamy o Twoj interes – nie wydasz pieniędzy na drogie dostosowania  RamBase adresujące Twoje unikalne potrzeby przed etapem Go Live. To daje możliwość testowania systemu zanim zaczniesz go dostosowywać do Twoich potrzeb. Zaoszczędzi Ci to czas i pieniądze.