Career

BDO dołącza do sieci partnerów RamBase

NOWINA   |   MARSZ 27, 2019   |   3 MIN – ZOBACZ

Z przyjemnością witamy BDO w naszej sieci partnerów. Z RamBase w swoim portfolio, BDO dąży do zwiększenia korzyści dla swoich obecnych klientów, rozwoju na nowych rynkach oraz przyciągnięcia nowych segmentów. 

Według Anne Merete Vorpenes, partnera i regionalnego menadżera ds. księgowości w BDO, bycie partnerem RamBase pozwoli im w przyszłości zbliżyć się do nowego segmentu klientów.

„Do tej pory, nie mieliśmy optymalnego rozwiązania dla przemysłu produkcyjnego i logistycznego. Z RamBase możemy współpracować z większymi i bardziej zaawansowanymi firmami. Posiadamy wiedzę o tych gałęziach przemysłu, ale wcześniej nie mieliśmy systemu z odpowiednimi funkcjami dla firm w tych branżach. RamBase bez wątpienia nam w tym pomoże”, mówi Vorpenes. 

Dodanie większej wartości

BDO jest powszechnie uznawany za jedną z najlepszych międzynarodowych agencji księgowych i audytowych. Strategia wybiegająca w przyszłość ma na celu pójście o krok dalej, w kierunku rynku o dużym potencjale, tłumaczy Anders Øglænd architekt systemu ERP w BDO.

„Posiadanie systemu, który obejmuje każdy proces biznesowy będzie dużym atutem dla firm pracujących z zaawansowaną produkcją, logistyką, dystrybucją i hurtownią. Nie będą zmuszeni przełączać się między systemami by mieć kontrolę”, mówi Øglænd.

Z RamBase możemy zaoferować kompletne rozwiązanie. Nie tylko system, nie tylko księgowość, nie tylko doradztwo, ale cały pakiet.

Anders Øglænd, architekt ERP w BDO

„Wszystko wskazuje na to, że inwestycje w technologie oparte na chmurze będą wzrastać. Z RamBase możemy zaoferować kompletny pakiet usług naszym klientom. Nie tylko system, nie tylko księgowość, nie tylko doradztwo, ale cały pakiet. Jest to łączna wartość, jaką otrzymują nasi klienci, która jest dla nas ważna”, dodaje. 

Odd Magne Vea podkreśla również jak ważne jest połączenie wewnętrznej wiedzy eksperckiej z możliwością dostarczenia dopasowanych rozwiązań dla firm w złożonych branżach. 

Teraz BDO posiada odpowiednie narzędzia, aby pokazać, że są w stanie wzmocnić te firmy. Jak? Poprzez stawanie się bardziej cyfrowymi, zyskując większą kontrolę i stając się bardziej efektywnymi oraz połączonymi pomiędzy różnymi działami.   

„BDO zdołało rozszerzyć swoją ofertę o usługi systemowe i integracyjne. Ich kompetencje w zakresie księgowości i audytu są bardzo wartościowe. Ogromny zakres ich specjalistycznej wiedzy jest dobrą podstawą dla udanego projektu ERP. Z BDO na pokładzie, widzimy, że obejmujemy większą część norweskiego rynku i możemy dotrzeć do szerszego grona firm niż wcześniej” mówi Vea.