Career

Dzięki IT Vision już w tym roku polskie firmy będą mogły skorzystać z unikalnej platformy ERP RamBase firmy Hatteland!

HISTORIA KLIENTA   |   LEPIEC 1, 2019   |   2 MIN – ZOBACZ

Platforma RamBase nie jest typowym narzędziem ERP – jest platformą otwierającą zupełnie nowy rozdział w zarządzaniu zasobami przedsiębiorstwa.

Platforma RamBase nie jest typowym narzędziem ERP – jest platformą otwierającą zupełnie nowy rozdział w zarządzaniu zasobami przedsiębiorstwa. Innowacyjność RamBase polega na tym, że nie tylko przechowuje informacje o działalności przedsiębiorstwa, ale także pobiera informacje z innych programów, stron internetowych czy portali klientów.  

Platformę można bardzo łatwo i błyskawicznie wdrożyć, a korzystanie z niej nie wymaga nowych inwestycji w sprzęt hardware czy technologie, etc. Takie rozwiązanie sprawia, że nie tylko nie ponosimy dodatkowych kosztów, ale poprzez uproszczenie procesów zarządzania możemy także generować oszczędności. Dzięki RamBase kierowanie przedsiębiorstwem staje się prostsze i bardziej dostępne – z oferowanych rozwiązań możemy korzystać z każdego miejsca na świecie, wystarczy tylko dostęp do Internetu.  Dotychczas platforma była dostępna tylko w kilku krajach. Dla jej wprowadzenia w Polsce, Hatteland potrzebowało profesjonalnego i doświadczonego partnera na rynku.

Features & Capabilities, Quality

Mamy zaszczyt ogłosić, że to właśnie IT Vision zostało pierwszym oficjalnym partnerem wdrażającym platformę RamBase w Polsce.  Nawiązanie współpracy z norweską firmą było możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu IT Vision zdobytemu podczas wdrażania projektów z wielu branż i w wielu krajach świata.  

Rozwiązania RamBase są rozpoznawalne na całym świecie i wykorzystywane przez czołowe międzynarodowe firmy. Dzięki profesjonalizmowi oraz ogromnej wiedzy ekspertów z IT Vision już w tym roku na polskim rynku dostępne będą najnowsze i najbardziej efektywne metody planowania zasobów przedsiębiorstwa i niezawodne systemy biznesowe. Zastosowane przez Hatteland rozwiązania pozwolą nam na zaproponowanie naszym klientom kompleksowego systemu, który jest niezwykle wydajny, niezawodny i bezpieczny. 

„Platforma RamBase z roku na rok dostępna jest w coraz większej ilości państw. Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy kontynuować wdrażanie RamBase w Polsce i z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania i projekty” jak twierdzi Odd Magne Vea, CSO odpowiedzialny za sprzedaż w RamBase. 

„IT Vision jest dojrzałym integratorem mającym wieloletnie doświadczenia w obszarze ERP. Jesteśmy przekonani, że łącząc kompetencje stworzymy nową jakość na rynku w Polsce”, powiedział Jakub Polkowski, Partner Channel Executive odpowiedzialny za RamBase w Polsce.