Career

Mazeppa dopełnia swoje kompetencje dzięki norweskiemu rozwiązaniu ERP

HISTORIA KLIENTA   |   LEPIEC 1, 2019   |   2 MIN – ZOBACZ

Partner RamBase, Mazeppa, ogłasza, że oprogramowanie RamBase to wartość dodana nie tylko dla ich klientów, ale także dla samej firmy. 

„Hatteland i RamBase zawsze nas wspierają i to samo w sobie jest poteżną wartością. Gdy pojawiają się złożone i skomplikowane sytuacje wiemy, że możemy liczyć na ich wsparcie”, mówi CEO Mazeppa, Aage Ramstad.

Ramstad bardzo dobrze mówi o „niezwykłym i wyjątkowym związku”, który jest stworzony pomiędzy Mazeppą a RamBase. Svein Gihleengen, consulting manager w Mazeppa, przypisuje możliwości rozwoju firmy technologii opartej na chmurze rozwiązaniom RamBase. „Pracujemy z dużym i ciężkim przemysłem, a dzięki RamBase możemy ubiegać się o większy udział w rynku i pomagać mniejszym firmom uzyskać system najwyższej klasy. RamBase zajmuje się tym procesem” mówi Gihleengen. 

Oprogramowanie RamBase pozwoliło firmie Mazeppa skupić się na tym, co robią najlepiej. Gilhleengen mówi „Naszą największą siłą są wiedza i doświadczenie, które posiadają nasi konsultanci”. W środowisku biznesowym Mazeppy, konsultanci osiągają najlepsze wyniki, gdy nie muszą zajmować się problemami związanymmi z  oprogramowaniem, a raczej skupiają się na procesach biznesowych Klienta”

Dzięki RamBase nie musisz się martwić sprawami takimi, jak IT czy technologia. Jest to usługa dostarczana bezpośrednio z chmury i jest to bardzo prosty i łatwy sposób na załatwienie różnych spraw.

AAGE RAMSTAD, CEO MAZEPPA

To co nie jest łatwe, to kontrolowanie złożonej drogi produkcyjnej. Mazeppa uważa, że bez RamBase nie byliby w stanie sprawnie funkcjonować. „Ważne jest, aby dotrzymywać terminów, które zostały obiecane i które dotyczą zarówno nas, jak i naszych klientów. Potrzebujemy systemu, który umożliwia przegląd informacji o tym, kiedy przybywają materiały, jak długo trwa produkcja i kiedy możesz obiecać dostawę”, mówi Ramstad.

Partnerstwo RamBase z Mazeppa jest pozytywnym przykładem tego jak norweskie firmy współpracują ze sobą, aby zwiększyć ich globalny zasięg. Mazeppa czuje się komfortowo,dzięki norweskiemu rozwiązaniu ERP dostarczanemu przez RamBase. „Fakt, że wszystko jest zlokalizowane w Norwegii i zostało opracowane w Norwegii to bardzo pozytywna rzecz. To wisienka na torcie” mówi Gihleengen. 

Mazeppa czuje się również mocniejsza we współpracy z klientami za granicą, dzięki zwiększonym kompetencjom umożliwianym przez oprogramowanie RamBase. Ramstad mówi „Uważamy, że RamBase jest niezwykle interesującym wyzwaniem na tym rynku”.